fbpx
o nas
Cześć! Jesteśmy TwoGecko

Jesteśmy agencją marketingu digitalowego zajmującą się planowaniem, zakupem i realizacją kampanii reklamowych w Internecie. Pracujemy dla naszych Klientów z pełnym zaangażowaniem, czyli tak, jak potrafimy najlepiej.

W TwoGecko cały czas się szkolimy, poszerzamy swoje kompetencje i rozwijamy nasze umiejętności. Gromadzimy wiedzę na temat różnych obszarów marketingu, nieustannie ją aktualizujemy oraz wykorzystujemy w praktyce, pomagając naszym Klientom zdobywać nowe szczyty w biznesie.

Dlaczego my?

  • Technologia
    – system trackujący jest oprogramowaniem, którego głównym zadaniem jest śledzenie pozyskanego ruchu, sprzedaży, rejestracji bądź dowolnej akcji czy kliknięcia. Dodatkowo dzięki autorskiemu skryptowi pozwala na wychwycenie nieuczciwego ruchu.
  • Indywidualne podejście
    – każdy biznes jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Nie stawiamy granic/barier od samego początku. Powiedz nam czym dysponujesz i jakie cele chcesz osiągnąć a my powiemy Ci jak wspólnie możemy je osiągnąć i co będzie do tego potrzebne.

Reklama w Internecie jest dla Ciebie czarną magią? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz pomocy w ułożeniu strategii oraz realizacji działań marketingowych?

Napisz do nas! Poznajmy się lepiej i wspólnie osiągnijmy wszystkie postawione sobie cele.