fbpx
google ads

Daj się znaleźć

System reklamowy, dzięki któremu Twoja reklama może pojawić się nie tylko w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce ale również na stronach partnerskich należących do sieci giganta. W prowadzonej kampanii możemy wykorzystać między innymi: linki sponsorowane, spoty video, banery graficzne czy lightbox ads.

Napisz do nas

Jak to działa?

Używając reklam w formie linków sponsorowanych i reklam produktowych, Twoja reklama będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania, na stronach oraz w aplikacjach partnerów. Pierwsze efekty zobaczysz nawet po kilku godzinach od uruchomienia! Kampanie reklamowe Ads, to przede wszystkim reklamy tekstowe wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google, pojawiające się po wpisaniu określonej frazy kluczowej w wyszukiwarkę.

Bez problemu wypromujemy też Twoją aplikację mobilną. Google Ads w połączeniu z pozycjonowaniem organicznym przynosi najlepsze efekty w pozyskaniu nowych klientów. Ze względu na to, iż kampanie Google Ads w większości przypadków rozliczane są w modelu CPC (cost per click- opłata za kliknięcie w reklamę) - płacisz za faktyczne zaangażowanie użytkownika w Twoje działania marketingowe.

Główne zalety Google Ads:

Mnogość dostępnych formatów reklamowych

Mnogość sposobów dotarcia do wybranych użytkowników

(np. targetowanie behawioralne, kontekstowe, wg określonych fraz/słów kluczowych, po zainteresowaniach)

Olbrzymi zasięg

Prosta i szybka weryfikacja efektów prowadzonych kampanii

To co?
Działamy?