Email Marketing

Cel na mail

Właściwie przygotowana wiadomość reklamowa oraz prawidłowo dobrana grupa odbiorców to gwarancja korzyści płynących z wysyłki, pomimo dużej popularności tego kanału. Decydując się na mailing docieramy do użytkownika w potrzebie, z konkretnym rozwiązaniem w postaci naszego produktu lub usługi.

Napisz do nas

Dlaczego warto?

Działamy kompleksowo co pozwala osiągnąć najwyższą skuteczność wspólnych kampanii. W razie potrzeby przygotujemy i wdrożymy strategię e-mail marketingową wraz z produkcją samej kreacji czy też jej treści.

Zajmiemy się wysyłką newsletterów, a także za pomocą retargetingu mailowego dotrzemy do użytkowników, którzy już wcześniej interesowali się Twoją marką/produktem. Dodatkowo zbudujemy bazę wysyłkową lub zmonetyzujemy obecną.

Skuteczność naszych działań mailingowych jest efektem stosowania autorskich narzędzi i metod, które pozwalają tworzyć, wysyłać, śledzić i optymalizować mailing reklamowy. Najlepsze wyniki osiągamy przede wszystkim, dzięki precyzyjnemu targetowaniu przekazu.

Główne zalety email marketingu:

Precyzyjne targetowanie behawioralne i demograficzne

– możliwość dokładnego określenia grupy docelowej pod względem płci, wieku czy zainteresowań.

Geolokalizacja

– bazy mailingowe ściśle definiują lokalizację aktywności klientów, dlatego stosowanie tej funkcji pozwala dotrzeć do bardzo specyficznych grup odbiorców, takich jak np. mieszkańcy konkretnej dzielnicy.

Retargeting

– poznaj klientów, którzy już interesowali się Twoją marką. Ta funkcja pozwala wyszukiwać użytkowników, którzy Cię znają - dotarcie do tej grupy internautów może kilkukrotnie zwiększyć współczynnik konwersji.

To co?
Działamy?

Porozmawiajmy na FB