fbpx
nasze realizacje
Przykładowe współprace

Jak zwiększyliśmy widoczność klienta prowadzącego hurtownię dentystyczną w wyszukiwarkach?

Nasz klient: Renomowana hurtownia dentystyczna, która zajmuje się dystrybucją produktów medycznych na terenie Polski oraz poza jej granicami. Prowadzi bezpośrednią współpracę z sektorem medycznym, oferując szeroki wybór asortymentu dostosowanego do potrzeb tej branży.

Czytaj dalej

Jak zwiększyliśmy sprzedaż w sklepie internetowym specjalizującym się w sprzedaży naturalnych olejków eterycznych?

Nasz klient: Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży naturalnych olejków eterycznych, oferujący produkty wspierające zdrowie i dobre samopoczucie z użyciem metod aromaterapeutycznych.

Czytaj dalej

Morze pełne perspektyw, czyli jak pozyskać leady w branży deweloperskiej

Nasz klient: Resort Hevenia Rewal to wyjątkowa inwestycja, która składa się z trzech apartamentowców. Każdy z nich dysponuje imponującymi przeszkleniami z widokami na morze, posiadając przy tym bezpośrednie wejście na plażę.

Czytaj dalej

Jak z dobrym kursem online dotrzeć do klienta w dobie koronawirusa?

Nasz klient: Ati Labs to poznańska spółka stworzona przez badaczy różnych dyscyplin współpracujących z grupą psychologów, której głównym obszarem zainteresowań jest szeroko pojęte zdrowie psychiczne. Zajmują się oni tworzeniem rozmaitych kursów i programów badawczych, a do ich przeprowadzania wykorzystują najnowocześniejsze technologie.

Czytaj dalej