fbpx
google ads

Wybierz pakiet Google Ads dla siebie!

Czy prowadzenie działalności absorbuję Cię do tego stopnia, że brakuje Ci czasu na skuteczne działania marketingowe? Wiesz, że Twoja firma może osiągnąć znacznie więcej, ale nie masz czasu ani zasobów, by w pełni wykorzystać potencjał marketingu internetowego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Napisz do nas

Dlaczego warto reklamować się w Google Ads?

Google Ads otwiera przed Tobą świat możliwości, pozwalając dotrzeć z Twoją marką tam, gdzie są Twoi klienci - w wynikach wyszukiwania Google. Nasze rozwiązania pozwalają na precyzyjne targetowanie reklam, co oznacza, że Twoje przekazy trafią do osób faktycznie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Dzięki elastyczności Google Ads, masz pełną kontrolę nad swoim budżetem, płacąc tylko za realne efekty, takie jak kliknięcia lub wyświetlenia.

Jako doświadczona agencja digital marketingu, oferujemy nie tylko prowadzenie kampanii w Google Ads, ale także kompleksową analizę i optymalizację Twoich działań reklamowych. Nasze strategie są skoncentrowane na zwiększaniu zwrotu z inwestycji, co oznacza efektywniejsze wykorzystanie Twojego budżetu i widoczne rezultaty. Przejrzyste raportowanie i analizy zapewniają ciągły wgląd w skuteczność Twoich kampanii.

Wybierz pakiet odpowiedni dla siebie!

Pakiet Mini - 800 zł

Pakiet Mini to skuteczna obsługa Google Ads z 8 godzinami miesięcznej pracy specjalisty. Zapewnia konfigurację i optymalizację jednej usługi, z miesięcznymi raportami działań. Skupia się na kampaniach tekstowych, idealnych dla mniejszych biznesów.

Pakiet Standard - 1 500 zł

Pakiet Standard oferuje kompleksowe zarządzanie Google Ads, z 12 godzinami miesięcznej pracy specjalisty na konfigurację i optymalizację kampanii. Obejmuje do 2 usług, z regularnymi raportami i analizą działań konkurenta. Dostępne są kampanie tekstowe i bannerowe, z opcją kreacji graficznych za dodatkowe 500 zł.

Pakiet Premium - 2 500 zł

Pakiet Premium to nasza najbardziej kompleksowa oferta Google Ads, obejmująca 16 godzin pracy specjalisty miesięcznie. Zapewnia konfigurację i optymalizację do 3 usług, zaawansowane miesięczne raporty z wnioskami i rekomendacjami, oraz analizę działań trzech konkurentów. Oferuje pełne spektrum kampanii – tekstowe, bannerowe, i wideo, z profesjonalnie przygotowanymi kreacjami graficznymi. Dodatkowo wdrażamy system antyfraudowy dla monitorowania ruchu w kampanii.

To co?
Działamy?